Ben Affleck, “më i miri ndër baballarë” 0 46

/Bordo/ Anila Dedaj

Aktori shoqëron fëmijët më të vegjël (Samuel dhe Seraphina) në një festë datëlindjeje. Ai dhe ish-partnerja e tij formojnë një skuadër: “Jemi një familje moderne, shkojmë shumë mirë. Fëmijët tani vijnë para çdo gjëje”. Është shumë i angazhuar në punë (nga filmi “Witness For The Prosecution në “Live by night”), por Ben Afflec gjen gjithmonë kohë për fëmijët e tij. Në këtë foto aktori shoqëron dy fëmijët e vegjël Samuel 7-vjeç dhe Seraphina-n, 7-vjeç në një festë datëlindjeje. Dhe më pas të tre së bashku shëtisin nëpër rrugët e Hollywood-it

Ajo që i bën komplimente është përpos të tjerëve edhe ish-gruaja e tij Jennifer Garner: “Ben është më i miri ndër baballarë”, është shprehur ajo kohët e fundit

Ish-bashkëshortët, në fakt ende i kalojnë së bashku pushimet. Udhëtimi i fundit i të katërve bashkë ka qenë pikërisht gjatë prillit të kaluar, kur Jen dhe fëmijët shkuan së bashku për t’i bërë një vizitë Affleck-ut që ishte i angazhuar me xhirime.

Dhe atje Samueli i vogël pati një takim special: “E çova tim bir në një park lojrash dhe atje ishin edhe George dhe Charlotte”, rrëfeu aktori, “Tani mund të them vetëm se mbreti i ardhshëm i Anglisë i ka ngjitur gripin Samuelit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *