Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

View Gallery
5 Photos
Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin!

Rihanna ka postuar në Instagram një foto që ka “thyer” rrjetin. Ajo shihet duke u puthur me një person, por nuk bëhet fjalë për një mashkull. Është mbesa e saj Majesty. Rihanna ka qenë ndoshta duke i bërë banjë vogëlushes dhe ka postuar foton ku shihet duke u puthur në buzë me të. “Dashuri e pakushtëzuar”, shkruan ajo krah fotos. Foto ka marrë më shumë se 400 mijë pëlqime në gjysëm orë nga postimi.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.