Foto e Rihannës nudo duke u puthur “thyen” rrjetin! 0 129

Rihanna ka postuar në Instagram një foto që ka “thyer” rrjetin. Ajo shihet duke u puthur me një person, por nuk bëhet fjalë për një mashkull. Është mbesa e saj Majesty. Rihanna ka qenë ndoshta duke i bërë banjë vogëlushes dhe ka postuar foton ku shihet duke u puthur në buzë me të. “Dashuri e pakushtëzuar”, shkruan ajo krah fotos. Foto ka marrë më shumë se 400 mijë pëlqime në gjysëm orë nga postimi.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *