Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016” 0 277

Është mbajtur mbrëmë në Rotterdam, “MTV Europe Music Awards 2016”. Mes performancave dhe çmimeve të fituara, nuk kanë kaluar pa u vënë re edhe veshjet e artistëve në tapetin e kuq. Galeria jonë ju prezanton me look-un e disa prej personazheve.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *