Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”

View Gallery
8 Photos
Arantxa Bustos dhe Elettra Lamborghini
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Arantxa Bustos dhe Elettra Lamborghini

Deepika Padukone
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Deepika Padukone

Zara Larsson
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Zara Larsson

Chloe Ferry
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Chloe Ferry

Eva Simons
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Eva Simons

Charli XCX
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Charli XCX

Stefanie Giesinger
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Stefanie Giesinger

Kenza
Si u veshën yjet në tapetin e kuq në “MTV EMA 2016”
Kenza

Është mbajtur mbrëmë në Rotterdam, “MTV Europe Music Awards 2016”. Mes performancave dhe çmimeve të fituara, nuk kanë kaluar pa u vënë re edhe veshjet e artistëve në tapetin e kuq. Galeria jonë ju prezanton me look-un e disa prej personazheve.

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.