VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

View Gallery
43 Photos
VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Blake Lively si Elsa te Frozen

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Blake Lively si Hirushja

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Kirsten Dunst si Belle te "E bukura dhe bisha"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Petra Nemcova si Hirushja

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Juno Temple si Rapunzel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Miranda Kerr e veshur si Mulan

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Alessandra Ambrosio e veshur si Elsa te "Frozen"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Nina Dobrev e veshur si Belle te "E bukura dhe bisha"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Allison Williams e veshur si Bukuroshja e Fjetur

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Anna Kendrick e veshur si Belle te "E bukura dhe bisha"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

FKA Twigs e veshur si Pokahontas

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Claire Danes e veshur si Hirushja

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Blake Lively e veshur si Bukuroshja e Fjetur

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Kendall Jenner e veshur si princesha Jasmin tek "Aladdin"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Lorde si Tiana tek "Princesha dhe bretkosa"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Hailee Steinfeld si Hailee Steinfeld tek "Brave" (Guximtarja)

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Emma Roberts si Meg tek "Herkules"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Heidi Klum si rapunzel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Naomi Watts si princesha Ariel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Cate Blanchett si princesha Tiana

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Saoirse Ronan si princesha Arile

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Alicia Vikander si princesha Belle

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Rachel McAdams si Merida

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Lianne La Havas si princesha Tiana

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

January Jones si princesha Ariel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Kiernan Shipka si Borëbardha

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Bella Thorne si Zilka te Piter Pan

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Maggie Gyllenhaal si princesha Anna

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Lily James si princesha Aurora

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Kim Kardashian si Jasmine tek "Aladdin"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Elle Fanning si princesha Elsa

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Cate Blanchett si Mulan

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Bar Rafaeli si Meg te "Hercules"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Lupita Nyong'o si Hirushja

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Rihanna si aurora te "Bukuroshja e fjetur"

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Emma Stone si princesha Ariel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Eva Mendes si Pokahontas

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Camilla Belle si Borëbardha

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Katie Holmes si Belle

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Keira Knightley si Rapunzel

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Kerry Washington si Jasmine

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Olivia Munn si Mulan

VIP-at që u veshën si princeshat e Disney-t

Zooey Deschanel si Elsa te "Frozen"

/Bordo/ Anila Dedaj

Me siguri që të gjitha femrat pëlqejnë të ndihen si princesha, edhe nëse është një fustan që mund t’i bëjë të ndihen të tilla atëherë entuziazmi shtohet natyrisht. Po nëse fustanet janë ato të princeshave të Disney-t dhe të bëjnë të dukesh qoftë për një ditë si Frozen, Belle, Hirushja etj askush nuk mund t’i rezistonte tundimit për t’i veshur. Dhe të parat janë sigurisht yjet e Hollywood-it që veshur në këtë mënyrë duken të mrekullueshme, si princesha të vërteta…No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.