Hoteli me 7 yje! 515 mln dollarë dhe luks pa fund 0 160

Ky hotel është inauguruar pak ditë më parë në Shangai. Quhet “Wanda Reign”. Ai është një hotel me 20 kate dhe ndërtimi i tij ka kushtuar 515 mln dollarë. Ka luks pa fund dhe 4 klube nate. Çmimi? Dhoma më e lirë është 500 dollarë për një natë. Arkitektura është bazuar në stilin kinez të shekullit 20. Muret janë veshur me mermer cilësor.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *