Jennifer Garner seksi për shopping 0 97

Ajo është një nënë e përkushtuar dhe rrallëherë shihet në publik pa tre fëmijët e saj. Por Jennifer Garner ka preferuar të bëjë vetëm shopping në Barneys në California.

Jennifer Garner
Jennifer Garner

44 vjeçarja kishte zgjedhur një paraqitje të pastër dhe të sofistikuar. Garner mbante veshur një bluzë të bardhë, kombinuar me një fund të shkurtër të zi, një shall të bardhë dhe këpucë-sandale të zeza. Look-u plotësohej syzet e diellit dhe blloku i shënimeve që mbante në dorë.

Jennifer Garner
Jennifer Garner
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *