Dedikimi i Getoarit për nënën e tij 0 294

/Bordo/ A.DNëna është padyshim qenia më e dashur për njeriun, pavarësisht sukseseve apo dështimeve që jeta mund të sjell. Fjala nënë është më e dhembshura, ajo që vetë shpirti pëshpërit instinktivisht kur ndiejmë dhimbje apo gëzime, pasi ajo është burim dashurie… E di mirë Getoar Selimi vlerën e një nëne edhe ndoshta duhet të ishte pikërisht për një rast të tillë që ai do të shfaqej ndryshe, me një urim me fjalë të ndjera për më të shtrenjtën, nënën e tij.

“Nuk përshkruhet me fjalë atë se çfarë kam për të thënë dhe uruar ty! Nënë e dashur të uroj datëlindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur. Shumë urime për ty dhe shumë faleminderit për të gjitha që ke bërë për mua! Të dua shumë nëna ime!”, ka shkruar ai.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *