Lori Hoxha kritikon Sarën dhe Ledionin: Ku shkon kështu?! 0 126

Ato janë tejet aktive në rrjetet sociale dhe shpesh i publikojnë edhe bisedat private. Një e tillë ka shkaktuar shumë humor të ndjekësit e Lori Hoxhës në rrjet. Ajo ka publikuar një video ku kritikon Sarën pasi ka treguar më shumë se sa duhet nga këmbët e saj. “Të duket normale për një mami që të dalë kështu me shalët jashtë? Po si të lë burri njëherë?”, i thotë Lori së motrës.


Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *