Melania Trump, stili i zonjës së parë gjatë fushatës 0 79

Ajo tani është zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Melania Trump, akoma më shumë do të jetë në qendër të vëmendjes së shtypit dhe syrit kureshtar të njerëzve. Tanimë do kalohet në qelizëm çdo lëvizje e ish-modeles sllovene, çdo fjalë e saj e padyshim look-u i saj. Shikoni në galeri disa nga momentet e zonjës së parë gjatë fushatës për zgjedhjet presidenciale në Amerikë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *