“Nxehet” Bleona: Mjeranë, nuk do më duheni asnjëherë! 0 62

Fama, dhe mënyra se si një njeri zgjedh ta menaxhojë atë ka pasojat e veta. Në rrjetet sociale njerëzit fatkeqësisht shprehen pa filtra duke thënë e shkruar gjëra të pamenduara, dhe kësaj here “viktima” ka qenë vetë Bleona Qereti.  Komente të pakëndshme të disa ndjekëse të saj në Facebook e kanë bërë këngëtaren që ta mbyll paraditen e sotme profilin e saj. Ajo nuk ka zgjedhur të qëndrojë indiferente ndaj fyerjeve të disa komentuesve, madje u është përgjigjur atyre nëpërmjet Instagram-it të saj që për momentin ka zgjedhur ta mbaj aktiv.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *