Luks pa fund! Brenda avionit 100 mln dollarë të Donald Trump 0 35

Donald Trump pritet të marrë detyrën në 20 janarin e vitit të ardhshëm. Pasi të bëhet president ai do të udhëtojë me Air Force One, avionin presidencial. Trumpit do t’i duhet të heqë dorë nga avioni i tij privat. Ai e ka quajtur atë “Trump Force One”. Trump e ka personalizuar duke i vendosur emrin sipër, duke e dekoruar me mermer dhe ar. Ja disa foto të tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *