Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

View Gallery
6 Photos
Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën!

Arian Çani ka pasur mbrëmjen e djeshme të ftuar në emision këngëtarin Arkimed Lushaj, njohur ndryshe si Stresi. Ata kanë folur për shumë tema, përfshirë kanabisin që Stresi e ka qejf. Çani ka përmendur një episod ku ka rrezikuar jetën si pasojë e përdorimit të hashashit. “Edhe unë kam pirë një herë hashash dhe atëherë për pak sa nuk më zuri gjumi në timon dhe të bëja aksident me makinë”, u shpreh Çani.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.