Rrëfimi i Arian Çanit: Hashashi më rrezikoi jetën! 0 68

Arian Çani ka pasur mbrëmjen e djeshme të ftuar në emision këngëtarin Arkimed Lushaj, njohur ndryshe si Stresi. Ata kanë folur për shumë tema, përfshirë kanabisin që Stresi e ka qejf. Çani ka përmendur një episod ku ka rrezikuar jetën si pasojë e përdorimit të hashashit. “Edhe unë kam pirë një herë hashash dhe atëherë për pak sa nuk më zuri gjumi në timon dhe të bëja aksident me makinë”, u shpreh Çani.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *