Babai i Jolie: Kam shpresë se gjërat me Brad do të ndreqen 0 49

Baba i Jolie-s Jon Voight ka folur rreth divorcit të së bijës nga Brad Pitt

Voight, 77-vjeç, ka thënë se ai ka shpresa se gjërat mes Angelina-s dhe Bradd do të ndreqen. Duke folur për premierën e J.K Rowling, “Fantastic Beasts” ai u shpreh se vlerëson përkrahjen e njerëzve dhe lutjet e tyre për ta. Më pas ai shtoi “Kam shumë shpresa se gjërat do të ndreqen”. Komenti i tij ka ardhur pasi u sqaruan akuzat ndaj Pitt për abuzim ndaj fëmijëve.

Dhe Brad, i cili nuk kishte vendosur unazën e martesës, e kaloi kohën duke dhënë autografe për fansat, të cilëve u shprehu mirënjohjen e tyre dhe foli me ta. “Faleminderit për ngrohtësinë që më dhuroni, e vlerësoj shumë faktin që gjendeni këtu. Mbështetja juaj më bën të ndihem mirë”, është shprehur Brad i emocionuar.

                                                                                                                 /Bordo/ Anila Dedaj

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *