Britney Spears në gjendje “skandaloze”: Çfarë ka ndodhur me këngëtaren? 0 61

Britney Spears i është rikthyer prej disa kohësh skenës dhe ka qenë protagoniste në disa evente të rëndësishme. Pas disa vitesh ku ajo i mungoi muzikës dhe pati një sërë ngjarjesh problematike në jetën private, Britney u rikthye të bëjë gjënë që di të bëjë më mirë: të këndojë dhe shpërndajë emocione. Por një foto e ditëve të fundit hedh dyshime mbi gjendjen e saj. Ajo është fotografuar në një gjendje mjaft të keqe dhe duket sikur ka pirë alkool ose ndonjë substancë narkotike. Shikimi i saj duket i përhumbur dhe është në një gjendje për të ardhur keq. Sërish probleme për këngëtaren? Shpresojmë vërtet të mos jetë kështu!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *