Mësoni formulën e lumturisë sipas Nicole Kidman 0 57

Nicole Kidman ka festuar dhjetë vjetorin e martesës me bashkëshortin Keith Urban dhe ka ndarë me publikun sekretin e martesës së saj të lumtur. “Vetëm dashuri. Thjesht duam njëri-tjetrin dhe e mbulojmë njëri-tjetrin me shumë dashuri.” – tregon aktorja. “Gjithashtu ne pëlqehemi shumë. Kjo funksionon.”

Nicole Kidman, Keith Urban dhe dy vajzat e tyre
Nicole Kidman, Keith Urban dhe dy vajzat e tyre

Kidman dhe Urban kanë dy fëmijë bashkë. “T’i shoh teksa rriten, është një bekim. Ata ndryshojnë në mënyrë të vazhdueshme.” Ndërkohë Kidman ka edhe dy fëmijë me ish-bashkëshortin e saj Tom Cruise.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *