Shtatzania e Elvana Gjatës: Lajmi që ka “shpërthyer” rrjetin 0 162

Ditën e sotme gjithë portalet kanë shpërndarë lajmin se Elvana Gjata është shtatzënë. Gjithçka nisi nga një postim i Lori Hoxhës që tregonte Elvana Gjatën me barkun e fryrë, dhe ikonën e një zemre. Kaq mjaftoi që lajmi të merrte dhenë. Por sa i vërtetë është ky lajm? Elvana nuk ka bërë asnjë reagim as për të mohuar apo për të pohuar lajmin. Ndërkohë në mediat kosovare shkruajnë se diçka e tillë nuk është aspak e vërtetë. “Prive” shkruan se miq të Elvanës kanë pohuar për të se Elvana Gjata nuk është shtatzanë pavarësisht aludimeve të shumta. Edhe Lori Hoxha ka reaguar duke thënë se nuk është e vërtetë, por thjesht këndi i fotos ka krijuar këtë aludim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *