Victoria dëshiron të menaxhojë karrierën muzikore të të birit Cruz Beckham 0 89

Kanë kaluar 15 vite që kur Victoria Beckham është larguar nga grupi më i famshëm i vajzave Spice Girls, por duket se muzika është ende brenda saj. Ndonëse po i dedikohet modës dhe koleksioneve të veshjeve me kohë të plotë, Victoria dëshiron të ketë një lidhje edhe me muzikën, ndonëse jo si këngëtare. Nëna e katër fëmijëve dëshiron të jetë menaxherja e djalit të saj si këngëtar. Burime pranë familjes Beckham bëjnë me dije se Victoria dëshiron të kujdeset për karrierën muzikore të djalit 11 vjeçar ndërsa David është i shqetësuar pasi bashkëshortja e tij është shumë e zënë me perandorinë e modës.

Cruz Beckham
Cruz Beckham

Cruz ka të dhëna shumë të mira për t’u bërë një këngëtar. Pak kohë më parë David postoi në Instagram një fotografi të djalit të tij përballë mikrofonit në studion e producentit Rodney Jerkin, që shtoi dyshimet se diçka po gatuhet.

Cruz Beckham
Cruz Beckham

Në Youtube qarkullojnë video të 11 vjeçarit duke kënduar ose duke luajtur kitarë. Vetëm koha do e tregojë nëse do ketë një këngëtar të ri në familjen Beckham.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *