Demi Lovato zyrtarizon lidhjen me një foto në Instagram 0 34

Duket se dy të dashuruar nuk mund të konsiderohen ende çift nëse nuk postojnë një foto në Instagram. E njëjta gjë ka ndodhur me Demi Lovato dhe Luke Rockhold, për të cilët përflitet që janë në një lidhje por ende nuk kishin postuar një fotografi zyrtare në Instagram.

Demi Lovato dhe Luke Rockhold
Demi Lovato dhe Luke Rockhold

Këngëtarja 24 vjeçare ka postuar një fotografi bardhë e zi ku duket e kapur për dore me partnerin e saj duke shkruar “Mbrëmjen e kaluar…”.

Demi Lovato dhe Luke Rockhold
Demi Lovato dhe Luke Rockhold

Kjo është marrëdhënia e parë publike e Lovato-s që nga ndarja në qershor nga dashuria e saj gjashtë vjeçare me Wilmer Valderrama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *