Fotot: 34 rastet kur princesha Kate kopjoi në mënyrë identike Lady Dianën! 0 55

Ajo është padyshim një femër me shije dhe ka treguar se di të vishet shumë mirë në çdo rast. Por ka pasur dhjetra raste kur ajo ka kopjuar Lady Dianën, mamanë e burrit të saj. Flasim për Dukeshën e Kembrixh, Kate Middleton. Bashkëshortja e princit Uilliam ka kopjuar në mënyrë identike në të paktën 34 raste Lady Dianën, shkruan “Harper’s Bazaar”. Veshjet e tyre ka qenë aq të ngjashme sa mund të thuash se janë të njëjtat. Ndryshimet nga veshja në veshje janë aq minimale sa nuk dallohen. Në galerinë e fotove ju sjellim pikërisht fotot e veshjeve të njëjta që kanë përdorur princeshat e Britanisë së Madhe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *