Ivanka Trump si manekin, inauguron studion e re 0 56

Përveçse është zëvendës presidente e ndërmarrjes së familjes, Organizatës Trump, Ivanka  është pronare e një linje veshjeje, këpucësh dhe aksesorësh që mbajnë emrin e saj. Dhe për të inauguruar zyrën e re të familjes në New York ish modelja, mamaja e tre fëmijëve, ka publikuar në Instagram një video në një stil perfekt Mannequin Challenge. Së bashku me skuadrën e saj, vajza e presidentit të ri të SHBA-së shfaqet e palëvizshme me një qëndrim prej manekini, e rrethuar nga shishe shampanje dhe veshje të koleksionit të ri si midis manekinëve të vërtetë.

                                                                                                     

                                                                                                           /Bordo/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *