Shikoni si duket Kim Kardashian si belly dancer 0 69

Nuk është Halloween por Kim Kardashian ka shumë dëshirë të veshë kostume të ndryshme. 36 vjeçarja është parë e veshur me kostumin e princeshës Jasmine nga filmi “Aladdin” prodhim i Disney-t i vitit 1992.

Ka qenë shoqja e saj Stephanie Sheppard që ka postuar foton duke shkruar “Belly Dancer Costume”.  Më pas Steph shkruan: – “Unë dhe Kim ishim duke pastruar gardërobën e Halloween-it dhe përpara na doli ky kostum i purpurtë bellydancer.”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *