Dua Lipa, duet me këngëtarin me famë botërore

Dua Lipa nuk di të ndalet! Pas një sërë këngësh të suksesshme ajo vjen me një bashkëpunim. Por nuk është një bashkëpunim dosido, por bëhet fjalë për një emër të madh të skenës botërore. Ai është Sean Paul. Dua ka njoftuar se të premten do të lançojë klipin e saj të ri. “Bëra një bashkëpunim me Sean Paul dhe do të dalë të premten, #NoLie (nuk gënjej) se mezi pres që ta dëgjoni” shkruan Dua në Instagram.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *