Fotot që Luana Vjollca nuk do dëshironte të shfaqeshin kurrë! 0 65

Luana Vjollca është një ndër prezantueset më të njohura në Shqipëri dhe një femër tejet seksi, por disa foto nga e kaluara e saj sigurisht që tregojnë të kundërtën. Fotot e publikuara nga JOQ tregojnë një Luanë brune dhe sigurisht që nuk ka format e sotme, madje është shumë larg të qenit seksi, por thjesht një vajzë normale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *