Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at

View Gallery
26 Photos
Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
amal-clooney

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
angelina-jolie

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
angelina-jolie

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
anne-hathaway

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
audrey-hepburn

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
beatrice-borromeo-dhe-pierre-casiraghi

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
borromeo-casiraghi

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
eros-ramazzotti-dhe-marica-pellegrinelli

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
geri-halliwell

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
grace-kelly

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
gwen-stafani

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
jacqueline-kennedy

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
jessica-biel-dhe-justin-timberlake

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
kate-moss

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
keira-knightley

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
kim-kardashian

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
lilly-allen

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
melania-trump

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
nicky-hilton-detaje

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
nicky-hilton

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
olivia-palermo-pas-dasme

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
olivia-palermo

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
poppy-delevingne

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
shenae-grimes

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
sofia-vergara

Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at
solange-knowles-dhe-alan-ferguson

Nga Amal Cloony, Kim Kardashian e deri tek diva Audrey Hepburn: le të zbulojmë fustanet e nusërisë të veshur nga të famshmet për të thënë po.

Martesat e yjeve dinë gjithmonë si të na habisin, sidomos për shkak të fustaneve të nusërisë të veshura nga nuset e famshme të ekranit.

Nga velloja e famshme e Agelina Jolie deri tek fustani 200.000 dollarësh i veshur nga Melania Trump duke kaluar tek Kim Kardashian dhe Beatrice Borromeo: hidhuni një sy në fustaneve përrallore të yjeve.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.