Fustanet e nusërisë që veshën VIP-at 0 78

Nga Amal Cloony, Kim Kardashian e deri tek diva Audrey Hepburn: le të zbulojmë fustanet e nusërisë të veshur nga të famshmet për të thënë po.

Martesat e yjeve dinë gjithmonë si të na habisin, sidomos për shkak të fustaneve të nusërisë të veshura nga nuset e famshme të ekranit.

Nga velloja e famshme e Agelina Jolie deri tek fustani 200.000 dollarësh i veshur nga Melania Trump duke kaluar tek Kim Kardashian dhe Beatrice Borromeo: hidhuni një sy në fustaneve përrallore të yjeve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *