Kendall Jenner fshin profilin e saj në Instagram, ja motivi

Modelaj ka fshirë në mënyrë të papritur profilin e saj në Facebook duke ngjallur diskutime te ndjekësit nga e gjithë bota. Ja motivet e kësaj zgjedhjeje si dhe disa shkrepje që e bënë atë një nga vajzat më të famshme

 Ka fshirë profilin e saj në instagram. E gjitha ndodhi brenda një kohe të shkurtër, edhe krejt papritur ndjekësit e saj nuk kanë mundur të gjejnë gjurmë të modeles në timeline,  që për muaj ishte ditari i saj personal. Në instagram motra më e vogël e Kim Kardashian shpesh nëpërmjet klikime në fotot e saj ka vendosur rekord historik.
“Doja yë dizintoksohesha. Kaloja shumë kohë në rrjetet sociale. Zgjohesha në mëngjes herët për të parë Instagramin. Ishte gjëja e parë që bëja si edhe e fundit para se të bija të flija”, është shprehur modelja. Që në fakt nga Instagrami nuk shkëputej kurrë, as në momentet më intime. Pas dizintoksimit dixhital, me siguri që modelja do të rikthehet në rrjetet sociale, fundja është bërë e famshme falë tyre. A mund të imagjinoni një it-girl pa një llogari Instagrami? Ne, jo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *