Luana zbulon projektin e ri 0 153

Ajo është një nga prezantueset më të pëlqyera në vendin tonë, si edhe nga më të ndjekurat në rrjetet sociale. Imazhi i saj është një sukses i garantuar, por gjithsesi ajo nuk do të limitohet vetëm në zhanrin e prezantimit. Ka tentuar edhe më parë të bëhet pjesë e tregut muzikor edhe tani shoëgirl-i vjen me një tjetër projekt. “Je veç ti” titullohet kënga me të cilën Luana do të vijë së shpejti, edhe nga fotot dhe video-t që ka publikuar së fundmi në Instagram për këngën nuk mund të themi asgjë, por ajo që duket është se Luana do të jetë më rrezellitëse se kurrë!View this post on Instagram

New things on The way.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *