Bella Hadid “vjedh” rrobat e motrës së madhe 0 62

Gigi dhe Bella Hadid mund të jenë modelet më të famshme të momentit, por në jetën e tyre të përditshme ato janë si të gjitha motrat normale. Madje ato i marrin borxh rrobat nëra-tjetrës, veçse Bella në fakt nuk i kthen më mbrapsh. “Ajo vjedh nga dollapi im”, është shprehur Gigi për PeopleStyle. “Kështu është ajo. Nuk do të doja të shkoja në shtëpinë e saj edhe t’i merrja gjërat”. Edhe pse mendohet se ato mund të veshin të njëjtat gjëra, dy motrat 20 dhe 21-vjeç kanë “stile shumë të ndryshme”

“Ajo ka më shumë energji për të krijuar një look për çdo ditë”, thotë Hadid për Bella-n. “Ndërsa unë thjesht zgjohem dhe vishem sipas asaj që ndjej. Bella ka më shumë motivim për t’iu dedikuar veshjes.”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *