Iggy Azalea, më seksi se kurrë në kopertinën e “GQ” 0 62

Iggy Azalea nuk resht së korruri suksese. Pak ditë më parë ajo fitoi një çmim që shumëkush do ta ëndërronte, atë të “Gruas së Vitit”. Dhe për ta ‘festuar’ si duhet, revista e famshme “GQ” e ka bërë pjesë të saj duke e shfaqur në kopertinë. Iggy është shfaqur më seksi se kurrë duke ekspozuar të pasmet e saj dhe shihet me një bluzë të lagur duke i lënë shumë pak vend fantazisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *