Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime

View Gallery
10 Photos
Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc2

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc3

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc4

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc5

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc6

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc7

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc8

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime
marc9

Lopez puth ish-bashkëshortin: Do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime

Jennifer Lopez, 47-vjeç, dhe ish bashkëshorti Marc Anthony, 47-vjeç, babai i binjakëve të saj Max dhe Emme, kanë treguar se kanë raporte të shkëlqyera. Qoftë me një foto së bashku me gruan e re (modelen Shannon De Lima, 28) të Marc dhe me të fejuarin e saj, me të cilin ka qenë i lidhur më parë (Casper Smart). Ose me urimet që Lopez i ka bërë ishit të saj në ditën e tij më të rëndësishme “ Dasmë të lumtur!”.

Por tani ata kanë shkuar larg, ndoshta shumë… Duke treguar se janë  “ish-çifti më miqësor” i Hollywood-it. Jlo dhe Marc janë ngjitur së bashku në skenën e Latin Grammy Award për këngën e re “Olvidame y Pega la Vuelta”(“Harromë dhe hiqu nga rruga”), krejt e kundërta me atë që po u ndodh atyre.

Interpretimi ishte një sukses, aq sa këngëtarët kanë vendosur, që në fund të puthen, për tu bërë qejfin fansave.

JLo ka deklaruar më vonë: “Ai do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime. Është një artist magjik, shpirti im i afërt, dashuria ime”. Fjalë që me siguri kanë gëzuar shumë zonjën e re të Anthony…

Por, edhe pse tani duket çdo gjë e lehtë. JLo-s i është dashur shumë kohë, në fakt për të arkivuar 7 vjet martesë (nga 2004 e deri në vitin 2011). “Ato vite të vështira më kanë bërë gruan që jam tani. Kur u divorcova preka fundin. Ne gratë shpesh harrojmë veten tonë për të tjerët”.

Pastaj, ajo u ringrit. Meritë edhe e “dhuratës më të bukur” që i ka bërë Marc, fëmijët e tyre. “Fakti që kam fëmijët me vete më ka bërë të kuptoj se çfarë është dashuria pa kushte”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.