Zbuloni sekretin e dukeshës Kate Middleton për flokë perfekt 0 108

Flokët e Kate gjithmonë të rregullt, edhe duken perfekt edhe kur i pushpurit era, por cili është sekreti? E ka zbuluar parukieri saj personal, Richard Ward, dhe është një furçë e butë që mund ta gjeni në Amazon për vetëm 12,95 dollarë dhe quhet Tangle Angel. Ka një formë zemre dhe është ngjyrë rozë, edhe mund të përdoret edhe nga Charlotte e vogël. Por cili është efekti magjik që bën ky krehër në flokët e Kate? Është të pasurit një onde të gjatë edhe të lehtë që i bën flokët të rrinë mirë pothuajse gjithmonë. Por si e përdor Kate furçën e flokëve Tangle Angle?

 

Pasi të lahen flokët, duhet kaluar furça nga rrënja e deri tek maja. Edhe nëse doni që flokët tuaja të duken pikërisht si të Kate, shtoni edhe pak vaj Argani mbi flokët e tharë dhe të krehur (mbani kokën e ulur edhe shpërndajeni  vajin me duar). Është ndoshta ky sekreti që Kate Middleton është natyrale 24 orë?  Kush e di se çfarë mendon mbretëresha Elizabetë, flokët e sw cilës, në moshën 90-vjeçare saj duken të rregullt, voluminoz, edhe përherë të kurorëzuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *