Çifti Fatos dhe Xhoana Nano rrëmbejnë vëmendjen e medias, ja si kanë ndryshuar 0 177

Ai është padyshim një ndër politikanët më të dashur për shqiptarët dhe sa herë rikthehet rrëmben vëmendjen e medias. Fatos Nano dhe gruaja e tij Xhoana kanë qenë në një event në Tiranë dhe natyrisht që ardhja e tyre nuk mund të anashkalohej. Çifti që jeton në Austri është fotografuar në përurimin e hotel “Plaza”. Xhoana shihet me të njëjtën freski dhe ëmbëlsi që e karakterizon, pavarësisht se çifti Nano mund të jetë disa kile më shumë nga hera e fundit që i kemi parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *