Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

View Gallery
6 Photos
Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Femra “pa moshë” Monica Bellucci!

Vitet për Monica Belluccin janë thjesht një numër. Aktorja me famë botërore ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të errët. Pavarësisht se ka plot 52 vite në shpinë, ajo ruan bukurinë dhe freskinë që e karakterizon. Prej thuajse tre dekadash në botën e kinemasë Monika është shndërruar një ndër aktoret më të pëlqyera.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.