Femra “pa moshë” Monica Bellucci! 0 59

Vitet për Monica Belluccin janë thjesht një numër. Aktorja me famë botërore ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të errët. Pavarësisht se ka plot 52 vite në shpinë, ajo ruan bukurinë dhe freskinë që e karakterizon. Prej thuajse tre dekadash në botën e kinemasë Monika është shndërruar një ndër aktoret më të pëlqyera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *