Foto: 4 blogger-et më të famshme në Nenette 0 37

Nenette kishte lajmëruar nëpërmjet rrjeteve sociale për një mbrëmje speciale, edhe e enjtja që lamë pas në ambientet e galerisë ETC ishte me të vërtetë e tillë. Një mbrëmje elegante në një atmosferë tunduese ku u prezantua Koleksioni i plotë Vjeshtë/Dimër si dhe ku çdo i ftuar pati mundësinë të takonte blogger-en e tij të preferuar. 4 Fashion Blogger-et më të famshme në vendin tonë, të cilat çdo ditë nëpërmjet rrjeteve sociale japin sugjerime dhe këshilla për mënyrën e të veshurit ishin aty, dhe të ftuarit patën mundësi që nëpërmjet tyre, të dëgjonin mendime të ndryshme për përmirësimin e look-ut.

 

Të ftuarit dukeshin entuziast për këtë risi, pasi ajo që të gjitha femrat duan edhe që Nenette e mundëson më së miri është që, “t’i bëjë të ndihen protagoniste në çdo okazion edhe perfektë në çdo moment të ditës”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *