Gigi Hadid: Dua që njerëzit të më duan ose të më urrejnë

“E rëndësishme është të rrezikosh”

Gigi-t i pëlqen shumë të surprizojë publikun e saj por vetëm në pasarelat e modës ndërkombëtare. Modelja, pasi ka qenë në qendër të polemikave për ndryshimet që ka pësuar fiziku i saj, ka folur rreth asaj që preferon të flitet, në të mirë dhe në të keq: look-un e saj.

Për Gigi-n nuk ka rëndësi se çfarë do të flitet për outfit-in e saj, por adhuron faktin që ato do të nxisin një reagim “Dua që njerëzit të më duan ose të më urrejnë” ka deklaruar ajo kohët e fundit për revistën “People” në lidhje me look-et e saj në tapetin e kuq.

Hadid nuk druhet aspak për të ndërmarrë ndonjë rrezik në tapetin e kuq, përkundrazi: “Mendoj se të jesh pak nervoz në lidhje me një outfit nuk është gjë e keqe. Mund të elektrizohesh ndërsa e vesh diçka por kjo s’do të thotë se kjo veshje do të bëjë të ndihesh rehat”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *