Lopez puth Marc Anthony, pas kësaj ai ndahet nga e shoqja 0 60

Pas puthjes midis Anthony dhe Jennifer Lopez në Latin Grammy Awards, mbreti i muzikës latine ndahet nga gruaja me të cilën ishte i martuar prej dy vitesh.

Marc Anthony ndahet nga e shoqja Shannon De Lima pas dy vitesh martesë. Lajmi është publikuar nga Tmz pak orë më parë. Ajo çka e bën të çuditshme këtë ngjarje është se lajmi është dhënë pak orë pas puthjes së famshme mes dy këngëtarëve dhe njëkohësisht ish-bashkëshortëve, që kanë së bashku dy fëmijë. Shumë kanë nisur të aludojnë për një ribashkim të mundshëm, të Lopez dhe Marc.

J Lo u ngjit në skenë, edhe këndoi bashkë me Marc “Olvidame y Pega la Vuelta”, dhe më vonë u puthën në buzë përpara publikut që gjendej në delir. Një puthje në buzë, për burrin me të cilin ka kaluar 10 vjet të jetës së saj edhe me të cilin JLo ka edhe dy fëmijë.  Raporti midis të dyve me siguri që ka ngelur miqësor dhe kjo puthje e tregon edhe më shumë, edhe pse po përflitet për një bashkim të mundshëm të tyre.

Për më shumë rreth kësaj ngjarjeje lexoni këtu:

http://bordo.al/2016/11/18/jennifer-lopez-puth-ish-bashkeshortin-ai-do-te-jete-gjithmone-pjese-e-jetes-sime/

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *