Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

View Gallery
5 Photos
Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin

Kylie Jenner është padyshim “vajza e momentit” në familjen Kardashian-Jenner. 19-vjeçarja ka miliona ndjekës në rrjetet sociale falë fotove të saj shpesh provokuese. Ditën e djeshme ajo ka publikuar dy foto ku shihet me të dashurin e saj Tyga. Kyle është topless teksa i dashuri i fut duart në të pasme. Fotot kanë marrë përkatësisht 2,5 milionë dhe 2,7 milionë pëlqime.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.