Fotot e Kylie Jenner “thyejnë” rrjetin 0 90

Kylie Jenner është padyshim “vajza e momentit” në familjen Kardashian-Jenner. 19-vjeçarja ka miliona ndjekës në rrjetet sociale falë fotove të saj shpesh provokuese. Ditën e djeshme ajo ka publikuar dy foto ku shihet me të dashurin e saj Tyga. Kyle është topless teksa i dashuri i fut duart në të pasme. Fotot kanë marrë përkatësisht 2,5 milionë dhe 2,7 milionë pëlqime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *