Sara Hoxha organizon “baby shower”: Të ftuar dhe mikeshat e ekranit në festën madhështore 0 72

Sara Hoxha ka organizuar një festë në pritje të fëmijës së saj të parë ku ka mbledhur shumë miq dhe mikesha të ekranit, por jo vetëm. “Baby showr”, një festë traditë në SHBA është kremtuar edhe nga Sara ku të pranishëm kanë qenë motra e saj Lori, prezantueset Xhemi dhe Arbana etj. Ende nuk dihet se si do ta quajnë fëmijën e tyre të parë Ledioni dhe Sara megjithëse ka hamendësime të ndryshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *