Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud 0 47

Pjesë e Hollivudit është padyshim edhe ndarja siç kemi parë shumë çifte të njohura që dukeshin të lumtur bashkë por janë ndarë në mënyrën më të papritur. I tillë është rasti i Angelina Jolie dhe Bad Pitt, një ndarje që shokoi fansat por edhe botën e Hollivudit. Ata dukeshin si një çift i lumtur por brenda tyre kishte një mijë e një probleme. Vetëm vitin që po lëmë pas kanë qenë disa ndarjet e bujshme. Por sot do të flasim për anën tjetër të medaljes, çiftet që i kanë qendruar besnikë njëri-tjetrit pavarësisht famës, stresit, problemeve dhe thathesthemeve. Një prej tyre është çifti simpatik John Travolta dhe Kelly Preston. Ylli i “Grease” ka plotë 25 vjet martuar me aktoren bukuroshe. Fatkeqësisht pak vite më parë ata humbën djalin e tyre por duket se kjo dramë i ka bërë më të fortë. Ju ftojmë të shfletoni galerinë e fotove për të parë se cilët janë disa prej çifteve më jetëgjatë në botën e shndritshme dhe të zhurmshme hollivudiane!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *