Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud

View Gallery
11 Photos
Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
danny-devito-dhe-rhea-perlman-34-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
jamie-lee-curtis-dhe-christopher-guest-32-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
jerry-stiller-dhe-anne-meara-61-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
john-travolta-dhe-kelly-preston-25-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
johnny-cash-dhe-june-carter-35-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
kevin-bacon-dhe-kyra-sedgwick-28-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
mark-harmon-dhe-pam-dawber-29-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
mel-brooks-dhe-anne-bancroft-41-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
michael-j-fox-dhe-tracy-pollan-28-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
paul-newman-dhe-joanne-woodward-50-vjet

Yjet besnikë! Çiftet më jetëgjatë në Hollivud
tom-hanks-dhe-rita-wilson-28-vjet

Pjesë e Hollivudit është padyshim edhe ndarja siç kemi parë shumë çifte të njohura që dukeshin të lumtur bashkë por janë ndarë në mënyrën më të papritur. I tillë është rasti i Angelina Jolie dhe Bad Pitt, një ndarje që shokoi fansat por edhe botën e Hollivudit. Ata dukeshin si një çift i lumtur por brenda tyre kishte një mijë e një probleme. Vetëm vitin që po lëmë pas kanë qenë disa ndarjet e bujshme. Por sot do të flasim për anën tjetër të medaljes, çiftet që i kanë qendruar besnikë njëri-tjetrit pavarësisht famës, stresit, problemeve dhe thathesthemeve. Një prej tyre është çifti simpatik John Travolta dhe Kelly Preston. Ylli i “Grease” ka plotë 25 vjet martuar me aktoren bukuroshe. Fatkeqësisht pak vite më parë ata humbën djalin e tyre por duket se kjo dramë i ka bërë më të fortë. Ju ftojmë të shfletoni galerinë e fotove për të parë se cilët janë disa prej çifteve më jetëgjatë në botën e shndritshme dhe të zhurmshme hollivudiane!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.