Mediat sulmojnë Ivanka Trump për byzylykun 10 mijë e 800 dollarë! 0 30

Ivanka Trump ka qenë protagonistë në fushatën e të atit, por duket se pas fitores së presidencës ajo po njollos figurën e tij. Ivanka ka qenë e ftuar së bashku me të atin në emisionin “60 minutes”. Ajo kishte vënë një byzylyk të artë në dorën e majtë, nga koleksioni i saj. Pak më vonë ajo e ka reklamuar në rrjetet sociale duke thënë “ky që shihni është një ndër byzylykët e mij të preferuar dhe mund ta gjeni në dyqanin tim online për 10 mijë e 800 dollarë”. Kaq ka mjaftuar që të nisin debatet dhe sulmet ndaj saj. Mediat shkruajnë se ajo po përfiton nga presidenca e babait për të fituar para.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *