Gëzuar datëlindjen, për një nga femrat më të bukura në botë! 0 35

Çfarë mund të thuhet për Scarlett Johansson? Është një sipërmarrëse unike e sensualitetit, e klasifikuar si një nga 10 femrat më të bukura në botë,  ajo është e aftë që të bëjë të kthejnë kokën miliona persona vetëm me një buzëqeshje të sajën, ose ndoshta me një dekolte pak më gjeneroze se zakonisht. E ëmbla dhe e shumëkërkuara Scarlett, mbush sot 32 vjeç.

Një njujorkeze dok, që fillon të recitojë qysh në moshë të re, kur ishte vetëm 9-vjeçe (në filmin North). Në vitin 2001 shoqata e kritikëve të Toronto-s  i dorëzon çmimin si aktorja më e mirë jo protagoniste, falë komedisë “Ghost World”, dhe në vitin 2003 shpërthen përfundimisht në “Lost in translation”. Më pas suksesi i saj do të vijë duke u shtuar pasi aktorja do të luaj në filma të ndryshëm, veçanërisht nga ata të xhiruar ngaWoody Allen dhe ata të sagës Marvel.

Një karrierë fenomenale, që nuk e ka penguar që t’u dedikohet edhe kauzave të bamirësisë dhe atyre politike. Galeria jonë i bën homazh bukurisë së saj, duke peshkuar fotot më të mira të viteve të fundit!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *