Në shtrat me Kylie Jenner 0 68

Ka qenë një fotografi e Kylie Jenner që ka vënë në lëvizje rrjetet sociale dhe portalet. Diskutimet dhe komentet kanë qenë të shumta për 19 vjeçaren e cila shfaqet e shtrirë në kraharorin e të dashurit të saj, reperit Tyga, veshur me një xhaketë gëzofi ngjyrë të gjelbër.

Kylie Jenner
Kylie Jenner

Në fotografi dallohet edhe unaza e saj e madhe prej diamanti. Fytyra e reperit nuk shfaqet në foto por dallohen lehtësisht tatuzhet e tij. E gjithë kjo, në fakt, është pjesë e fushatës promovuese të dyqanit të saj të hapur në Ëestfield Topanga Mall në Canoga Park, Kaliforni.

Kylie Jenner dhe Tyga
Kylie Jenner dhe Tyga
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *