Dedikimi i ëmbël i Ledion Liços për Sara Hoxhën: Ti je kudo! 0 61

Ledion Liço i ka dedikuar një status në Instagram partneres së tij Sara Hoxha. Ai shprehet me fjalë mjaft të ëmbla për të. Së shpejti ata do të bëhen prindër të një fëmijet dhe kjo duket se i ka lumturuar pa masë të dy. “E dashur Sara: ti je kudo, e reflektuar në dritën që ndriçon përmes dritares, në përqafimet kur zgjohem nga gjumi, në çdo fjalë që them dhe në çdo gjë që bëj. Lutem që të jesh përgjithmonë kaq e lidhur me mua. Ti i mungon zemrës sime sikur të mos kisha lëkurë mbi trup. Si të më përqafoje dhe të më merrje në atë që ti je, në të gjithë feminilitetin dhe butësinë tënde, që është pak si ferri. Thuajse romantike. Mezi po pres të kem edhe një tjetër, ekzaktësisht si ti…”, shkruan Ledioni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *