Kapotat, modelet e zgjedhura nga të famshmit 0

Secilit kapotën që i përshtatet: ja modelet e zgjedhura nga të famshmit për këtë sezon

Me ngjyra të ndezura apo ato bazike: nga siluetat e rafinuara dhe ato minimale: kapotat e zgjedhura nga yjet për sezonin e ftohtë janë të shumta dhe të ndryshme.

Vazhdojnë ende modelet klasikë të firmosur nga firma të rëndësishme si Max Mara ( e kemi parë një të tillë të veshur nga Taylor Swift), si dhe alternativat më origjinale, si ato të zezat me të shkruara në kontrast të Moskinos të zgjedhur nga Madonna.

Shfletoni galerinë e mësipërme për të zbuluar zgjedhjet e të famshmëve që do të ju ndihmojnë të qartësoni idetë tuaja për blerjet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *