Noizy dhe Dafina Zeqiri në lidhje? 0 315

Noizy dhe Dafina Zeqiri mund të jenë në një lidhje bashkë, ose të paktën kështu po flitet në mediat e shumta rozë. Reperi ka një shtëpi në qytetin bregdetar ku Dafina ka udhëtuar shpesh kohët e fundit. Por jo vetëm pajtuar. Noizy dhe Dafina tani, kalojnë shumë kohë bashkë. Sipas burimeve të “Dritare.net”, këngëtarja kosovare udhëton shpesh drejt qytetit bregdetar, Durrësit, ku Noizy ka një shtëpi dhe ata të dy, janë parë dendur në shoqërinë e njeri-tjetrit. Burimet nuk specifikojnë nëse afërsia e tyre kaq e madhe, shpjegohet me një lidhje dashurie, apo takohen kaq shpesh për punë. Por është e sigurt se shumë shpejt ata do të shpallin një videoklip të përbashkët, ose lidhjen e tyre të dashurisë. Çfarëdo qoftë nuk mund të fshihet më.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *