“Bëmë baba të të ngjaj”, Big Basta shëtitje me Lianin e vogël

View Gallery
4 Photos
“Bëmë baba të të ngjaj”, Big Basta shëtitje me Lianin e vogël

“Bëmë baba të të ngjaj”, Big Basta shëtitje me Lianin e vogël

“Bëmë baba të të ngjaj”, Big Basta shëtitje me Lianin e vogël

“Bëmë baba të të ngjaj”, Big Basta shëtitje me Lianin e vogël

Prej pak kohësh çifti Vesa Luma-Big Basta sollën në jetë vogëlushin Lian dhe duket se ardhja e tij në jetë i ka lumturuar tej mase. Këtë gjë e tregojnë më së miri dhe postimet e tyre të shpeshta në rrjetet sociale. Sot ka qenë Bigu që ka postuar një foto ku shihet me Lianin e vogël. “Like father like son”, shkruan reperi i njohur krah fotos.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.