E fejuara e princ Harry-t, rivale stili me dukeshën Kate? 0 46

E fejuara e Princ Henry të Galles, Meghan Markle është një aktore dhe një ikonë stili amerikane

E famshme në SHBA për interpretimin e saj, në rolin e avokates në serinë Suits, Meghan gjatë këtyre ditëve është në qendër të vëmendjes për shkak të fejesës së saj me Princ Harrry-n.

Stili i Meghan është elegant dhe i sostifikuar, i karakterizuar nga makijazhi i theksuar i syve dhe buzët nude. Princi Harry ka konfirmuar fejesën nëpërmjet një deklarate zyrtare drejtuar paparacëve, ku është shprehur edhe për komentet raciste dhe seksiste. (Për më shumë lexoni këtu:

http://bordo.al/2016/11/21/nxehet-princ-herry-askush-te-mos-prek-meghan/ ).

kat1

Ndërkohë që në web kanë nisur komentet dhe mesa duket Meghan ka filluar të konsiderohet një ikonë mode. Si thoni a përbën stili i aktores “kërcënim” për dukeshën Kate?

Ndërkohë që dy kunatat e supozuara kanë veshur në okazione të ndryshme edhe fustane të ngjashëm nga Diane von Furstenberg.

 

Zbuloni look-et më të mirë të Meghan Markle duke shfletuar galerinë e mësipërme.

 /BORDO/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *