Krishtlindjet e “nxehta” të Irina Shayk! 0

Krishtlindjet po afrojnë dhe shumë firma të njohura kanë nisur përgatitjen e reklamave të fundvitit. Modelja ruse Irina Shayk është përzgjedhur nga linja e të brendshmeve “Intimissimi” për të reklamuar produket e tyre. 30-vjeçarja Shayk shfaqet me të brendshme të kuqe duke ndezur fantazinë e çdo mashkulli në botë. Lum Bradley Cooper për partneren që ka!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *