DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

View Gallery
8 Photos
DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

DiCaprio dhe Nina Agdal, lidhja po bëhet serioze?!

Njëri aktor dhe tjetra modele, bionde dhe shumë e hijshme. Ajo është 17 vjet më e re por kjo nuk po i pengon të frekuentohen. Ditën e Falënderimeve e kanë kaluar bashkë në South Carolina. Çifti sapo është kthyer nga Polinesia, ku gjendej dhe mamaja e atij, të cilën nuk e lë mënjanë asnjëherë aq më pak në ditë të rëndësishme.

Leonardo DiCaprio 42-vjeç dhe Nina Agdal, 17 vjet më e re, ata janë bashkë dhe nuk e fshehin lidhjen e tyre. Kanë kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit një nga festat më tradicionale amerikane, Ditën e Falenderimeve. Aktori dhe modelja janë parë së bashku në Charleston, South Carolina.

leo1

Veshje casual, dorë për dorë, dhe në humor të shkëlqyer. Kështu rrëfejnë rreth çiftit fansat e DiCaprios që e kanë njohur me njëherë yllin e Hollywoood-it, pavarësisht kapeles së bejsbollit dhe syzeve të diellit.

Leo dhe bukuroshja bionde (kanë qenë të tilla thuajse të gjitha të dashurat e tij) po frekuentohen prej disa muajsh. Janë njohur nëpërmjet miqve të përbashkët, gjatë një fundjave në Hamptons.

fot1

Fakti që festat i kalojnë së bashku, gjithashtu pushimet edhe datëlindjet (në 11 nëntor Leo mbushi 42-vjeç) tregon se gjërat po bëhen serioze. Me rastin e datëlindjes se aktorit ata shkuan në Tetiaroa, ishulli Polinesia-s franceze, por sigurisht jo vetëm. Me ata ishte edhe Irmelin Indenbirken, e ëma si dhe pika e tij e referimit.

Deri më tani DiCaprio në tapet të kuq ka marrë vetëm mamanë e tij. Kush e di ndoshta së shpejti mund të presim edhe ndonjë të re të këndshme…

                                                                                                             /BORDO/ A.D

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.