Edhe Flori Mumajesin e kap “virusi”! 0 42

Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjetet sociale me postimet e tij që kanë shumë lidhje me muzikën dhe aktivitetet rreth saj. Por së fundmi edhe ai është përfshirë nga virusi i modifikimit të fotove duke bërë pamje qesharake apo duke shtuar aksesorë. Ndoshta kantautori ka qenë shumë i ngeshëm…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *