Gwen Stefani dhe Blake Shelton vulosin me një puthje “Ditën e falenderimeve” 0 55

Shpesh përflitet se ata po planifikojnë fejesën në një të ardhme të afërt. Edhe pse nuk ka një unazë në gisht, nuk ka dyshim që Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë në një lidhje serioze. Këngëtarja e pop-it dhe këngëtari i muzikës country kaluan “Ditën e Falenderimeve” bashkë me familjet e tyre.

Gwen Stefani dhe Blake Shelton
Gwen Stefani dhe Blake Shelton

47 vjeçarja postoi në Instagram një fotografi duke fshehur pas gishtit puthjen me partnerin e saj 40 vjeçar. Në galeri shihni se si kanë festuar këngëtarët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *